+ VLOŽIT NABÍDKU

Kolik stojí inzerce?

STUDENTSKÝ ÚČET

REGISTRACE ZDARMA

Vhodný pro nájemníky, kteří hledají spolubydlícího nebo potřebují pronajmout pokoj v bytě.

Vložení nabídky
ZDARMA

Topování
10 Kč / den

Zvýraznění
5 Kč / den

Zobrazení zpráv od zájemce
zdarma (při ověření ISIC)
jinak 50 Kč (1 je zdarma*)

BĚŽNÝ ÚČET

REGISTRACE ZDARMA

Vhodný pro majitele menšího počtu nemovitostí nebo realitní kanceláře

Vložení nabídky
ZDARMA

Topování
10 Kč / den

Zvýraznění
5 Kč / den

Zobrazení zpráv od zájemce
50 Kč (1 je zdarma*)

PRO ÚČET

REGISTRACE ZDARMA

Vhodný pro majitele většího počtu nemovitostí, realitní kanceláře, developery.

Vložení nabídky
ZDARMA

Topování
10 Kč / den

Zvýraznění
5 Kč / den

Zobrazení zpráv od zájemce
10 Kč + fixní platba, viz ceník* každý kalendářní měsíc máte k dispozici odemknutí 1 konverzace zdarma


Přečtěte si, jak to u nás funguje

CO JE TOPOVÁNÍ? CO JE ZVÝRAZŇOVÁNÍ? JAK FUNGUJE ZOBRAZOVÁNÍ ZPRÁV OD ZÁJEMCŮ? JAK SE U NÁS PLATÍ?

Jak funguje topování?

Topování je jednoduchý způsob jak na Vaši nabídku více upozornit. Čím je nabídka starší, tím se ve výsledcích vyhledávání zobrazuje níže.

Pokud si nabídku topujete, bude po celou dobu topování zobrazena na prvních místech před všemi netopovanými nabídkami. Navíc bude graficky zvýrazněná a uživatelé si jí tak více všimnou (viz obrázek).

Topovat nabídku je možné maximálně na 30 dní. Čím více topovaných dnů máte zaplacených, tím výše se nabídka ve zobrazuje ve vyhledávání. Doporučujeme topování kombinovat se zvýrazněním.

Příklad: Pokud budete mít topovanou nabídku na 20 dní, budete zobrazení před všemi nabídkami topovanými na 19 a méně dnů a za všemi topovanými na 21 a více dnů. Můžete si samozřejmě v průběhu nabídku "dotopovat", počet aktuálně zatopovaných dnů však nikdy nemůže přesáhnout 30.


Normální nabídka vs topovaná nabídka
běžná nabídka
topovaná nabídka


Co je zvýraznění?

Spěcháte na pronajmutí své nabídky nebo chcete nabídku ve vyhledávání akorát více zvýraznit? Od toho tu je funkce zvýraznění. Po dobu, po kterou si nabídku zvýrazníte, ji budeme zobrazovat obarvenou s odznakem URGENT a potencionální zájemce tak víceméně nebude mít možnost si Vaší nabídky nevšimnout.

Jenom upozorňujeme, že pomocí funkce zvýraznění se Vaše nabídka neposouvá na přední pozice ve výsledcích vyhledávání. Na to je potřeba využít funci Topování. Zvýraznění i Topování můžete libovolně kombinovat.


Normální nabídka vs zvýrazněná nabídka
běžná nabídka
zvýrazněná nabídka


Zobrazování zpráv od zájemců

Poté, co k nám zcela zdarma vložíte Vaši nabídku, začnou Vám na ni odpovídat zájemci. Abyste si mohli zprávu přečíst a odpovědět na ni, je potřeba ji odemknout. Cena za odemknutí zprávy je platná podle našeho ceníku.

Navíc každý kalendářní měsíc máte k dispozici 1 odemknutí zdarma.

Jakmile odemknete zprávu od nového zájemce, další zprávy s tímto zájemcem už máte samozřejmě zdarma. Podle našich vlastních zkušeností pro pronajmutí průměrně velkého bytu stačí 2 - 5 zájemců.Jak se u nás platí?

Je to velmi jednoduché. Stačí se zaregistrovat. Po přihlášení ve Vašem profilu uvidíte sekci Peněženka. Do té si dobijete peníze pomocí jednoho ze čtyř nabízených balíčků a poté už jednoduše nabitými penězi platíte za Vámi využívané služby.