Uvedená cena je za celý byt pro 2 osoby. Víte, jak se vyvarovat podvodným nabídkám?
K dlouhodobému pronájmu Vám nabízíme 1+kk v osobním vlastnictví v novostavbě bytového domu na ulici Cejl, Brno. Byt o ploše 28 m2 je umístěn ve 4.NP cihlového domu s výtahem.
Byt je zařízený – kuchyňská linka se spotřebiči (varná deska, mikrovlnná trouba, vestavěná lednice s mrazákem) Koupelna je vybavena sprchovým koutem se skleněnou zástěnou, záchodem a umyvadlem s umyvadlovou skříňkou.
K bytu je možné pronajmout parkovací stání.
Dům je napojen na optickou datovou síť, která umožňuje připojení až o rychlosti 300 Mbit.
Pronájem je vhodný pro jednotlivce, či pár, maximálně však pro 2 osoby. Byt je striktně nekuřácký.
-------------------
For long term rent we offer you 1+kk in private ownership in a new apartment building on Cejl street, Brno. Apartment of 28 m2 is located on the 4th floor of a brick building with elevator.
The apartment is furnished - kitchenette with appliances (hob, microwave, built-in fridge with freezer) Bathroom is equipped with shower with glass screen, toilet and sink with sink cabinet.
It is possible to rent a parking space for the apartment.
The house is connected to a fiber optic data network, which allows a connection of up to 300 Mbit.
The rental is suitable for a single person or a couple, but for a maximum of 2 people. The apartment is strictly non-smoking.