+ VLOŽIT NABÍDKU
Volné lůžko Brno pro 1 holku
CHILLHILLS APARTMENTS

Pronájem pokoje Brno pro studenty v lokalitě Brno-střed

Pronájem pokoje
Cena pronájmu: 6 495 Kč/měsíc 6495
KONTAKTUJ INZERENTA

Uvedená cena je za celý pokoj pro 1 osobu. Víte, jak se vyvarovat podvodným nabídkám?

Plocha: 95 m2
Dostupné od: 3. 7. 2024
Nabízeno: 1 místo
Průchozí pokoj: Ne
Výše kauce: 8 295 Kč
Poslední aktualizace: 9. 7. 2024
Min. délka smlouvy: 6 měsíců

Ponúkame k prenájmu 1 lůžko v 2 lužkovom pokoji v byte 3+1 na ul. Dominikánské náměstí, priamo v historickom centre Brna. Jedná sa o jednu z najviac lukreatívnych adres v Brne.

Byt je čerstvo po rekonštrukcii vrátane nového nábytku. Celkom sú v byte 3 pokoje s 2 lůžkami. Jedna sa o komplet zariadený byt. V byte sa nachádza práčka, sporák, mikrovlnná trouba, umývačka nádobí, lednice, postele, skrine, písacie stoly, komplet vybavená kuchyňa - príbory, taniere, hrnce, panvice,..., Byt sa nachádza v 4.patre s výťahom.

Zvýhodněná cena za lužka na léto je 6495 Kč pre 1 osobu, vrátane energií. Cena od září je 8295 Kč. K bytu poskytujeme zdarma Wifi pripojenie. Kaucia je vo výške 1 nájmu.

Poloha bytu je ideálna. Byt sa nachádza v blízkosti mnoho oceňovaných reštaurácií a barov. V blízkosti bytu taktiež nájdete potraviny, lekárne a mnoho ďalších obchodov, či už s oblečením alebo drogériou. Na všetko, na čo si len spomeniete máte len na pár krokov od bytu. V blízkosti bytu je aj nákupné centrum, v ktorom nájdete aj multikino.

Priamo na náměstí, na ktorom byt leží, nájdete viacero historických pamiatok, ktoré stojí za to zhliadnúť. Napr. Kostol sv. Jakuba, Starú radnicu alebo jedna z najzáujímavejších a najnavštevovanejších pamiatok v Brne Katedrála sv. Petra a Pavla

---------------------------------------------------------
We offer for rent a bed in cozy apartment 3 +1 on Dominican Square, right in the historical center of Brno. It is one of the most lucrative addresses in Brno.

The apartment is freshly renovated including a new furniture. There are 3 rooms in the apartment. In every room you can find 2 beds. It is a fully furnished apartment. The apartment has a washing machine, stove, microwave, dishwasher, refrigerator, 4 beds, wardrobes, desks, fully equipped kitchen - cutlery, plates, pots, pans, ... The apartment is located on the 3rd floor with elevator.

Special summer price is 6495 CZK for 1 person, including energy. The price from Sept. is The apartment provides free wifi connection. The deposit is 1 rent, reservation fee 8295 CZK.

The location of the apartment is ideal. The apartment is located near many award-winning restaurants and bars. Near the apartment you can also find groceries, pharmacies and many other shops with clothing or drugstore. Everything you can think of is just a few steps from the apartment. Near the apartment is also a shopping center, where you can find a multiplex cinema.

Right on the square on which the apartment is located you can find a several historical monuments that are worth seeing. For example, Old town Hall(Stará Radnica) or one on the most interesting and visited monuments in Brno Cathedral St. Peter and Paul.

Koupelna

Pračka
Sprcha
Vana
WC

Kuchyně

Lednice
Jídelní stůl
Mikrovlnka
Sklenice
Nádobí
Sporák
Příbory

Ostatní

Vířivka (whirlpool)
Bazén
Terasa/balkon
Internet
Gauč
TV
Klimatizace
Garáž
Výtah
Povoleno zvíře
Postele
Skříň/komoda
Bezbariérový přístup

Dustupné služby v budově

Bar
Restaurace
Úschovna zavazadel
Recepce
Wellness
Sauna
Doktor
Kadeřnictví
Masáže
Prádelna
Vstupní hala

Vzdálenosti k okolním místům

Parkoviště 1 min
MHD 1 min
MHD noční 5 min
Potraviny 1 min
Hlavní nádraží 5 min
Bar 1 min
Restaurace 1 min
Disco 1 min
Pošta 1 min
Ložnice
Koupelna bez WC
WC
Samostatná kuchyně
Pokoj s kuchyňským koutem
Jídelna
Předsíň
Viera Mišurdová
Napiš něco o sobě a kontaktuj inzerenta
Cena pronájmu: 6 495 Kč/měsíc
Víte, jak se vyvarovat podvodným nabídkám?
Tento text uložíme do tvého profilu a zobrazíme ho všem majitelům, které budeš kontaktovat.
ODESLAT

Pro odeslání zprávy je nutné být přihlášen, aby inzerent věděl, kdo mu píše a také aby ti mohl odpovědět. Pomocí následujícího formuláře se přihlaš a nebo si u nás vytvoř nový účet. A nemusíš se bát, napsanou zprávu ti nesmažeme.

Nemáš ještě účet?


Máš už u nás účet?

Zapomněli jste heslo?