+ VLOŽIT NABÍDKU
Omlouváme se, ale tato nabídka už není aktivní.
Podívejte se na jiné nabídky z kategorie
Spolubydlení Brno
Voľný pokoj v centre Brna
CHILLHILLS APARTMENTS

Spolubydlení Brno pro studenty v lokalitě Brno-střed

Spolubydlení
Cena pronájmu: 6 895 Kč/os./měsíc 6895

Víte, jak se vyvarovat podvodným nabídkám?

Plocha: 60 m2
Dostupné od: 1. 9. 2021
Nabízeno: 1 místo
Celkem míst v pokoji: 2 místa
Průchozí pokoj: Ne
Výše kauce: 6 895 Kč
Poslední aktualizace: 10. 1. 2022

Ponúkame k prenájmu 1 lužko v pokoji pre 2 os. v luxusnom byte 2+1 na ul. Dominikánské náměstí, priamo v historickom centre Brna. Jedná sa o jednu z najviac lukreatívnych adres v Brne.

Byt je čerstvo po rekonštrukcii vrátane nového nábytku. Celkom sú v byte 2 pokoje s 2 lůžkami. Jedna sa o komplet zariadený byt. V byte sa nachádza práčka, sporák, mikrovlnná trouba, umývačka nádobí, lednice, 4x postele, skrine, písacie stoly, komplet vybavená kuchyňa - novo zakúpené taniere, poháre, panvice, hrnce,...a mnoho ďalšieho. Byt sa nachádza v 3.patre s výťahom. Nepotrebuješ nič, len sa nasťahovať.

Cena 1 lužka je 6895 Kč, vrátane energií. K bytu poskytujeme zdarma Wifi pripojenie. KAuce 6895 Kč,

Poloha bytu je ideálna. Byt sa nachádza v blízkosti mnoho oceňovaných reštaurácií a barov. V blízkosti bytu taktiež nájdete potraviny, lekárne a mnoho ďalších obchodov, či už s oblečením alebo drogériou. Na všetko, na čo si len spomeniete máte len na pár krokov od bytu. V blízkosti bytu je aj nákupné centrum, v ktorom nájdete aj multikino.

Priamo na náměstí, na ktorom byt leží, nájdete viacero historických pamiatok, ktoré stojí za to zhliadnúť. Napr. Kostol sv. Jakuba, Starú radnicu alebo jedna z najzáujímavejších a najnavštevovanejších pamiatok v Brne Katedrála sv. Petra a Pavla

Pokoj je dostupný od 1.2.2022.

---------------------------------------

We offer for rent a 1 luxury bedin room for 2 in cozy apartment 2 +1 on Dominican Square, right in the historical center of Brno. It is one of the most lucrative addresses in Brno.

The apartment is freshly renovated including a new furniture. There are 2 rooms in the apartment. In every room you can find 2 beds. It is a fully furnished apartment. The apartment has a washing machine, stove, microwave, dishwasher, refrigerator, 4 beds, wardrobes, desks, fully equipped kitchen - new cutlery, plates, pots, pans, ...The apartment is located on the 3rd floor with elevator. You dont need anything, just move in.

Price is 6895 CZK, including energy. The apartment provides free wifi connection.Deposit 6895,

The location of the apartment is ideal. The apartment is located near many award-winning restaurants and bars. Near the apartment you can also find groceries, pharmacies and many other shops with clothing or drugstore. Everything you can think of is just a few steps from the apartment. Near the apartment is also a shopping center, where you can find a multiplex cinema.

Right on the square on which the apartment is located you can find a several historical monuments that are worth seeing. For example, Old town Hall(Stará Radnica) or one on the most interesting and visited monuments in Brno Cathedral St. Peter and Paul.

The apartment is available from 1.2.2022

Koupelna

Pračka
Sprcha
Vana
WC

Kuchyně

Lednice
Jídelní stůl
Mikrovlnka
Sklenice
Nádobí
Sporák
Příbory

Ostatní

Vířivka (whirlpool)
Bazén
Terasa/balkon
Internet
Gauč
TV
Klimatizace
Garáž
Výtah
Povoleno zvíře
Postele
Skříň/komoda
Bezbariérový přístup

Dustupné služby v budově

Bar
Restaurace
Úschovna zavazadel
Recepce
Wellness
Sauna
Doktor
Kadeřnictví
Masáže
Prádelna
Vstupní hala
Ložnice
Koupelna bez WC
WC
Samostatná kuchyně
Pokoj s kuchyňským koutem

Omlouváme se, ale tato nabídka už není aktivní.
Podívejte se na jiné nabídky z kategorie
Spolubydlení Brno